Ponaťahuj sa s KetoMixom – 10. lekcia – ŠPECIÁL

KetoMix cvičebné videá sú skvelou príležitosťou, ako venovať čas sám sebe a vybudovať si silnejšie telo aj myseľ.

upoutavka_magazin_videojoga_1-900x440

Takmer 30 minútové video sa nesie na vlnách prepojenia plynule na seba nadväzujúcich pozícií z predošlých lekcií. Každá naša lekcia totiž mala doposiaľ trošku iné zameranie, kde bol jednotlivo kladený dôraz na konkrétne časti tela. V dnešnej časti všetky predchádzajúce lekcie prepojíme.

Ponaťahujte si aj zadnú stranu dolných končatín. Svaly v tejto oblasti tela bývajú často skrátené a toto skrátenie môže následne spôsobiť bolesť chrbta alebo kolien. Preto ich preventívne ponaťahujte, aj keď zatiaľ žiadnymi bolesťami netrpíte.

Zapamätajte si

Ponaťahujete si unavené telo, posilníte svaly, získate novú energiu a na chvíľu sa zastavíte v prítomnom okamihu. Správne rozhýbete všetky kĺby vo vašom tele, ponaťahujete oblasť chrbtice a posilníte svaly nielen hlbokého stabilizačného systému. Aj v tejto lekcii je dôležité počúvať vlastné telo a ponaťahovať ho len do takej miery, akú zvládne.


92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €