Petra: ,,Manžel so mnou nechcel spať v jednej miestnosti. Začala som kvôli váhe chrápať.”

Pýtam sa manžela ,,Pozoruješ na mne, že by som schudla?” 

Manžel hovorí: ,,Áno,… pozorujem.” 

,,A kde som schudla?“ pýtam sa ja.  

Manžel: ,,No to neviem, ja som ťa predtým nesledoval”. 

A to myslím, že hovorí za všetko…  

Petra_promena

Volám sa Petra a diétu som začala držať v auguste 2020. Mám 43 rokov a aj keď som každý deň chodia 6 kilometrov, nedarilo sa mi schudnúť. Je teda pravda, že som vôbec nejedla pravidelne. Neraňajkovala som, ani neobedovala. Najedla som sa až večer, keď prišla celá rodina domov. Po večeroch som mala ešte vo zvyku zobať niečo sladké alebo slané.

Že nie je všetko v poriadku mi došlo po prázdninách, keď so mnou môj manžel odmietal spať v jednej miestnosti. Vraj som začala chrápať, pretože som pribrala. Iste chápete, že práve toto bol môj impulz, aby som so sebou začala niečo robiť.

Na internete som si dlho vyberala, ktorú diétu si nakoniec vybrať. KetoMix to u mňa vyhral vďaka perfektným recenziám na facebookovej stránke. 

Hneď po príchode z dovolenky som si zašla pre balíček k nám do kamenného obchodu. Kúpila som si balíček na týždeň, to keby som si to náhodou rozmyslela.

KetoMix jedlá mi chutili, a tak som pokračovala ďalej. Niektorí ľudia sa v skupine sťažovali na keto chrípku, ale ja som žiadny problém nemala. Naopak. Počas diéty som sa naučila pravidelne jesť a prestala som mať dokonca záchvaty hladu. Každé KetoMix jedlo ma vždy dokonale zasýtilo.

Prvú fázu som držala mesiac a týždeň. Bola som nadšená. Potom som bola ešte týždeň v prvej fáze, a potom som začala s fázou číslo 2

Rada by som dostala do mojej predchádzajúcej konfekčnej veľkosti S-M. Po mesiaci s KetoMixom som sa opäť dostala na veľkosť M. Neverila som, že pritom naozaj stačí tak málo. Upraviť si jedálniček. Nemusela som počas prvej fázy vôbec cvičiť, no napriek tomu išli kilá rapídne dole. 

Facebooková skupina mi veľmi pomohla a motivovala ma. Páčilo sa mi, ako tam všetci držia spolu. Podporujú sa a zdieľajú si tipy a recepty. Človek si tak môže vybrať z nepreberného množstva receptov. Inšpirácia je preto až skoro nekonečná. Je toho veľmi veľa, čo by som rada z KetoMix jedál pripravila. 

Dúfam, že mi ešte KetoMix pomôže dostať nejaké to kilo dolu a podarí sa mi svoje nové telo si udržať. 

 

Petra D.


 
98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €