Jana kvôli depresiám pribrala 15 kg. KetoMix jej pomohol späť do formy

Dobrý deň, volám sa Jana a rada by som sa s vami podelila o svoj príbeh.

Jana_promena

Všetko to začalo počas môjho tehotenstva, keď mi lekári zistili tehotenskú cukrovku. Nastalo tak pre mňa dramatické počítanie sacharidov a každodenné meranie glukometrom. Kvôli bábätku som sa naozaj snažila a dodržiavala správnu životosprávu. Počas posledných tehotenských mesiacov som už vôbec nepriberala. Pár dní po pôrode som sa odvážila. Prekvapilo ma, že  mám dokonca o 4 kg menej ako pred tehotenstvom.

Radosť z bábätka a mojej váhy som si bohužiaľ neudržala. Začala som trpieť popôrodnými depresiami. Pekne to so mnou zamávalo a vrátila som sa späť k nezdravej strave. Bola som fyzicky aj psychicky vyčerpaná. Nočné vstávanie k dieťaťu, dojčenie, nepravidelná strava a hladovanie ma doviedli k tomu, že som prežívala na rýchlych cukroch. A za jeden rok som pribrala 15 kíl. 

Už v tom čase som premýšľala nad tým, že sa vrátim späť k spôsobu stravovania, ktorý som musela v tehotenstve dodržiavať. Nedokázala som však svoj aktuálny režim prenastaviť na niečo iné. Asi mi chýbala väčšia motivácia, a navyše som chcela rýchle výsledky. Potom by som si bola schopná udržať váhu podľa mojich predstáv. 

Pred Vianocami som si spomenula na dve bývalé kolegyne z práce. Podarilo sa im schudnúť vďaka ketónovej diéte. Po prečítaní zákazníckych recenzií som sa definitívne rozhodla diétu vyskúšať. V recenziách to na plnej čiare, predovšetkým vďaka chudnutiu, vyhral KetoMix. Rovno som si objednala várku na 2 mesiace

Hneď prvý týždeň diéty ma milo prekvapila chuť kokteilov. Zasýtili ma a dokonca mi veľmi chutili. Páčil sa mi aj široký výber príchutí. Jahodovú vanilkovú by som mohla jesť každý deň až do konca života. Prvý týždeň bol pre mňa trošku náročnejší. Pár dní ma trápila únava a nafukovanie, ale potom to našťastie odznelo. Diéta začala fungovať. Každý týždeň ma potešil úbytok na váhe. Vždy pár ďalších kilogramov. To ma veľmi motivovalo, samozrejme. Nikdy predtým ma nebavilo tráviť hodiny času vyváraním v kuchyni. AJ preto je pre mňa KetoMix ako stvorený. Príprava jedál zaberie totiž maximálne pár minúť. 

Už ma vôbec netrápi nafukovanie a vo svojom tele sa cítim omnoho lepšie. Pravidelná strava mi vo všetkom prospieva. Aj bez cvičenia a námahy som zhodila všetky nabrané kilá. A to len vďaka KetoMix diéte. Dnes sa môžem pochváliť skvelými výsledkami. Ešte však nekončím a pokračujem s KetoMixom ďalej!

Plánujem sa viac hýbať. Už totiž oblečiem aj svoje legíny na behanie. A oblečenie, ktoré mi len dlho ležalo v skrini. Pre tých, ktorí sa na diétu ešte len chystajú alebo o nej aspoň uvažujú, musím vyzdvihnúť facebookovú skupinu KetoMix. Pomáhali mi a motivovali ma príbehy iných zákazníkov, ale zároveň som sa tam mohla inšpirovať skvelými receptami. Podľa nich som pripravovala a piekla jedlá, ktoré mi diétny režim veľmi uľahčili. Skoro každý deň fičím na pizzi z kokteilu. 

Nedávno som si objednala aj chipsy výborné čokoládové tyčinky. Kto má rád sladké, vôbec sa tejto diéty nemusí báť, pretože sladkých chutí ponúka samotná diéta množstvo. Od kokteilov, sušienokčokolád, až po palacinky, perník kaše

Ku koncu by som sa rada ešte zmienila aj o online výživovom poradenstve, ktoré  nájdete na webovej stránke www.ketomix.sk. Vždy mi tam obratom pomohli a na všetky otázky reagovali. 

Dnes už som skoro na váhe, ktorú som mala pred tehotenstvom. Mojím ďalším cieľom je zhodiť ešte pár kíl a pokračovať v zdravom životnom štýle a pravidelnej strave.

Ak niekedy počas diéty zhrešíte, svet sa nezrúti, dôležité je pokračovať ďalej!

Takže veľa šťastia a chudnutiu zdar!


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €