Dvojfarebný tvaroháčik


Pre milovníkov tvarohu máme tip na skvelý a rýchly recept, ktorý vám naozaj zachutí. A nielen vám. Veríme, že bude chutiť celej rodine.

Čo budete potrebovať na 2. porcie:
Od 2. fázy

Postup:

Do misky vyklopte tvaroh, pridajte odmerku kokteilu, lyžičku vanilkovej príchute, jedno vajce, mlieko a vymiešajte hmotu. Potom si rozdeľte zmes na dve časti – väčšiu a menšiu. Do menšej časti tvarohu pridajte lyžičku kakaa a premiešajte. Pripravte si formu (s priemerom cca. 16 cm) s papierom na pečenie. Vrstvite tvarohové cesto do stredu formy. Rozotrite najprv 1 lyžičku bieleho cesta a následne do stredu rozotrite lyžičku hnedého cesta. Postup stále opakujte, striedajte farby, kým miniete celé cesto. Zľahka formou udrite o pracovnú dosku, aby sa hmota spojila. Pečte pri teplote 170°C 30 minút, potom teplotu snížte a dajte piecť pri teplote 150°C ďalších 30 minút. Nechajte vychladnúť.

Z naší nabídky


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €