Dvojfarebný tvaroháčik


Pre milovníkov tvarohu máme tip na skvelý a rýchly recept, ktorý vám naozaj zachutí. A nielen vám. Veríme, že bude chutiť celej rodine.

shutterstock_1502272409

Čo budete potrebovať

2 porcie
Od 2. fázy

Postup

Do misky vyklopte tvaroh, pridajte odmerku kokteilu, lyžičku vanilkovej príchute, jedno vajce, mlieko a vymiešajte hmotu. Potom si rozdeľte zmes na dve časti – väčšiu a menšiu. Do menšej časti tvarohu pridajte lyžičku kakaa a premiešajte. Pripravte si formu (s priemerom cca. 16 cm) s papierom na pečenie. Vrstvite tvarohové cesto do stredu formy. Rozotrite najprv 1 lyžičku bieleho cesta a následne do stredu rozotrite lyžičku hnedého cesta. Postup stále opakujte, striedajte farby, kým miniete celé cesto. Zľahka formou udrite o pracovnú dosku, aby sa hmota spojila. Pečte pri teplote 170°C 30 minút, potom teplotu snížte a dajte piecť pri teplote 150°C ďalších 30 minút. Nechajte vychladnúť.

Z naší nabídky


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popíšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €