Cvičíte, dáváte si do tela, ale bruško stále zostáva? Viliam vám poradí.

Ahoj, volám sa Viliam a mám 35 rokov. Asi 10 rokov som bojoval s nadváhou a vyskúšal som veľké množstvo diét.

Proměna viliam

K tomu som chodil často do fitka, ale stále som nemohol schudnúť z bruška. Občas sa pozerám na reláciu Prostřeno na TV Prima a na začiatku tejto relácie bola reklama na KetoMix diétu. Všetko som preskúmal na webstránke KetoMix a nakoniec som si objednal balíček ketónovej diéty na 3 týždne.

Nemal som čo stratiť, KetoMix totiž nie sú žiadne tabletky alebo „zázračné“ potraviny, ale jedlo ku ketónovej diéte aj s návodom a online poradňou, preto som neváhal a išiel do toho. Dodržiaval som jedálniček presne podľa návodu a pripravoval si KetoMix jedlo 5x denne. Už po prvom týždni som mal o 3 kg menej. Mal som radosť. 2. týždeň diéty som sa cítil štíhlejší. Tričko som mal voľné, nohavice voľné, bolo evidentné, že chudnem. Tak som teda pokračoval ďalej. Dokopy som schudol 12 kg. Na začiatku som vážil 86 kíl a teraz vážim 74 kíl. Bruško išlo dole o 15 cm, čo je úžasné. KetoMix som už odporučil šiestim ľuďom a všetci sú celkom spokojní. Aj naďalej si objednávam výrobky od KetoMixu. Hlavne tyčinky, na tých stále fičím. Teraz si váhu držím na 74 kilách a som spokojný. Všetkým odporúčam vyskúšať a uvidíte, že to skutočne funguje.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €