Aglio olio aj počas diéty

Chýbajú vám počas diéty vaše obľúbené cestoviny? Nezúfajte! Vďaka nízkosacharidovým cestovinám si ich môžete pripraviť a znovu si vychutnať prepojenie vašich obľúbených chutí. Aglio olio jednoducho a bez výčitiek.

Čo budete potrebovať na 1 porciu

Postup

Na panvici rozohrejte olej. Medzitým si nakrájajte cesnak na plátky a chilli papričku na malé kúsky. Vložte do rozohriateho oleja a jemne osmažte. Konjakové bezsacharidové špagety opláchnite pod tečúcou vodou podľa návodu na balení a vložte do panvice. Nakoniec ich dochuťte soľou, čiernym korením, čerstvou petržlenovou vňaťou, všetko dôkladne premiešajte, aby sa všetky chute prepojili. Bezsacharidové Aglio olio môžete podávať s 1 porciou kokteilu, napríklad s jahodovou príchuťou, pretože konjakové špagety sú absolútne bez kalórií. Preto ich môžete konzumovať aj medzi jednotlivými hlavnými piatimi jedlami.

TIP: Ak sa chystáte pripraviť špagety na romantickú večeru, môžete si dopriať 1 dcl vína Rulandského šedého, ročník 2018.


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popíšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €