7 pravidiel, ako na správný jesenný detox


Hoci o jarnom detoxe už každý počul, na ten jesenný sa neprávom zabúda. Pritom práve jeseň je tým správnym obdobím, kedy prebudiť telesnú energiu a nabrať silu na prichádzajúcu zimu.

detox_web

Prečo svoje telo detoxikovat

Úľava preťaženého organizmu – to je hlavný dôvod, prečo by ste sa mali do detoxikácie pustiť. Detoxikácia súvisí predovšetkým so zmenou životosprávy – hlavne so zmenou stravy. Neznamená to však hladovanie. Každý človek je individuálny a každému vyhovuje niečo iné. Na druhú stranu, správna detoxikácia má rovnaké pravidlá pre každého.  

Pravidlá správneho detoxu

  1.     Dodržujte pitný režim.
  2.     Odľahčite svoj jedálniček a doprajte odpočinok svojmutráveniu.
  3.     Vyhnite sa pitiu alkoholu a kávy.
  4.     Choďte na prechádzky na čerstvom vzduchu. 
  5.     Dodržujte spánkovú hygienu – neponocujte.
  6.     Vyberte si správnych detoxikačných pomocníkov z rastlinnej ríše.
  7.     Zvýšte príjem vitamínov.

Prírodný spôsob detoxu

Ak neviete, ako s detoxom začať, zabezpečte si mesačnú bylinnú kúru KetoMix. Za mesiac prečistíte svoje telo aj ducha. Naštartujete vašu energiu, zbavíte sa jedovatých látok. V kombinácii s KetoMix diétnym plánom podporíte bylinkovými čajmi aj proces chudnutia. Bez hladovania a námahy. Mesačná kúra na podporu chudnutia obsahuje zmes na 4 týždne. Každý deň budete piť iný čaj.

Detoxikačný program KetoMix

Do detoxu môžete zaradiť aj tabletky KetoMix Detox – čisto prírodný prípravok, ktorý obsahuje výťažky z rastlinky s názvom Ostropestrec mariánsky. Pravidelná konzumácia kapsúl prispieva k udržaniu normálnej činnosti pečene a metabolizmu tukov. Vaše telo prečistí a znovu naštartuje váš metabolizmus. Spolu s detoxikačnými tabletkami môžete užívať aj KetoMix multivitamín s minerálnymi látkami. Okrem toho, práve na jeseň, sú vitamíny skvelým pomocníkom pre zvýšenie vašej imunity. Odľahčiť by ste mali aj vaše trávenie. Odporúčame vám zaradiť do jedálnička taktiež bezlaktózový kokteil s čokoládovou príchuťou. Ten je úplne bez lepku, je ľahko stráviteľný a vášmu telu dodá kvalitné bielkoviny a vlákninu. Do správneho detoxu sa hodia aj konjakové cestoviny, ktoré sú úplne bez sacharidov. Majú minimálnu energetickú hodnotu a sú veľmi šetrné k tráveniu. Kúpiť si ich môžete na www.slimpasta.sk, alebo aj na www.ketomix.sk.  

Z naší nabídky

Detox (100 kapsúl)

Detail

nahled magazin MP
Autor článku
Marie Petrovová

Zvídavost a láska k psaní ji dovedly k žurnalistice. Úspěšně vystudovala Akademii žurnalistiky a nových médií. Už během školy navštěvovala několik stáží v mediálních domech či České televizi. Tam se po absolutoriích rozhodla zakotvit. Nakonec ji osud dovedl k public relations a marketingu. Zůstala tak nadále věrná světu médií jen z druhé, pro ni barevnější, strany. Svůj čas nejraději tráví s rodinou a přáteli. Nejoblíbenější sportovní aktivitou je pro ni jóga, díky které může propojit ducha i těla. Své štěstí neustále objevuje v okamžicích.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €