O nás

Chceme, aby ste sa cítili lepšie. Odložte svoje prebytočné kilá!

Prečo sme sa rozhodli vyrábať vlastný rad keto jedál

Dnešná doba zdravému životnému štýlu nepraje. Vďaka internetu máte síce k dispozícii množstvo informácií o tom, ako správne jesť, obchody sú však plné produktov, ktoré sľubujú zázračné chudnutie. Názvy ako slim a fitness sa stali módou a výborne sa predávajú Väčšinou v nich ale nájdete len jedlá plné nezdravých cukrov. Naraziť na naozaj zdravé potraviny je dnes ťažké.

Nadchli nás príbehy našich zákazníkov

Potešili nás neuveriteľné príbehy ľudí, ktorí vďaka ketónovej diéte schudli kilá, ktorých sa nijako nevedeli zbaviť. Stačil im k tomu iba mesiac alebo dva. A čo nás zaujalo ešte viac – že ide vlastne o úplne prirodzené stravovanie, ktoré naši predkovia za diétu vôbec nepovažovali. Priemyselne spracovaný cukor totiž neexistoval a jediné sacharidy v potrave sa vyskytovali iba v ovocí alebo mede. .

Pustili sme sa teda do vývoja takých jedál a produktov, ktoré zaručia čo najrýchlejšie chudnutie, ale tak isto zabezpečia všetky látky, ktoré ľudské telo potrebuje. To totiž pri ketónovej diéte, ktorú ľudia držia bez pomoci odborníkov, môže byť problém. Našou zásadou, ktorú pri vývoji jedál striktne dodržiavame, je používanie tých najkvalitnejších surovín z Európy. Lacné potraviny z Číny pre nás vždy boli a budú tabu. Pri výrobe nepoužívame žiadne škodlivé chemické látky, a ak je to možné, ani pridané glutamáty a lepok.

Zobraziť príbehy Certifikáty

Mgr. Monika Tělupilová

Garant diéty Ketomix

Zobraziť profil

Prečo s KetoMix diétou schudnete?

Princíp KetoMix diéty je založený na zvýšenom príjme proteínov a obmedzenom množstve príjmu sacharidov. Ide o vedecky podloženú metódu chudnutia, ktorá funguje na mužov i ženy, bez rozdielu veku. Ak telu cielene obmedzíte sacharidy, chemické procesy tele zabezpečia nahradenie sacharidov ketónmi (odtiaľ pochádza názov diéty). Ketóny si telo vytvorí z vlastných tukových zásob a nahradí nimi chýbajúce sacharidy

Nie je preto možné, aby u niekoho diéta „nefungovala“. Chudnutie s KetoMix diétou je navyše veľmi rýchle. Telo začne tukové zásoby spotrebovávať už tretí deň od začiatku diéty a od tej chvíle ide ručička na váhe smerom dole. Pri tejto diéte nie je nutné cvičiť, sledovať si kalórie alebo hladovať. A to je dôvod, prečo je úspešnosť diéty taká vysoká, a prečo pomôže schudnúť aj vám.

Poznáte nás z médií

Kde si môžete KetoMix jedlá kúpiť?

Na e-shope

Najširšiu ponuku nájdete na našom e-shope www.ketomix.sk. Objednávky vybavujeme každý deň, a tak na tú svoju nemusíte dlho čakať. Kuriér vám ju dovezie až domov.

Zobraziť ponuku

V partnerských obchodoch

Produkty si môžete kúpiť aj v kamenných predajniach. Pozrite sa na naše predajné miesta a skúste ich navštíviť osobne. Väčšina odberných miest však nemá celú ponuku KetoMix produktov. Radšej si dostupnosť produktov telefonicky overte.

Zobraziť predajne
98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €