NAKÚPTE IHNEĎ A ZAPLAŤTE AŽ O 30 DNÍ

Splňte si svoje prianie hneď a peniaze pošlite až neskôr. Vďaka službe Ahoj budete mať tovar doma ešte predtým, ako ho zaplatíte. Platbu si môžete odložiť až o 30 dní. Nič neriskujete. Ahoj je úplne ZADARMO, nestojí vás nič navyše.

 

AKO TO CELÉ FUNGUJE?

① Vyberte si platobnú metódu Ahoj

Nakupujte ako zvyčajne. Vyberte si požadované produkty a následne si zvoľte platobnú metódu Ahoj. Potom už len zadajte vaše osobné údaje. Ako nový užívateľ služby Ahoj si môžete odložiť platbu do výšky 150 eur, ako stály užívateľ až do výšky 300 eur.

② Na platbu máte 30 dní

Nákup dorazí k vám domov a vy si ho v pokoji môžete popozerať. Na zaplatenie máte až 30 dní. Dovtedy to vašu peňaženku nebude stáť ani cent. 

③ Plaťte len za to, čo naozaj chcete

Niečo vám nevyhovuje? Rozmysleli ste si to? Tovar, o ktorý nemáte záujem, môžete pokojne vrátiť. Vašich vlastných financií sa to nijako nedotkne. Nebudú nikde blokované a vy nebudete musieť čakať na ich vrátenie. 

NAKÚPIŤ

 

PREČO SA AHOJ VYPLATÍ?

Nakupujete ihneď, platíte až potom Žiadne skryté poplatky
Objednáte, popozeráte, a keď vám tovar nevyhovuje, neplatíte. Máte dosť času si nákup premyslieť a prípadne vrátiť. Služba Ahoj je úplne zadarmo. Stačí zaplatiť objednávku v určenom čase. Nemusíte sa báť, pripomenutie splatnosti dostanete niekoľkokrát na váš email.
Rýchly a pohodlný nákup Žiadne zľavy vám už neutečú
Zaplatíte jedným kliknutím z pohodlia vášho domova. Nemusíte sa nikam zložito prihlasovať a registrovať. Môžete si zakúpiť všetko, čo chcete, a to ešte pred výplatou. Nezmeškáte tak žiadne výhodné ponuky a zľavové akcie.

 

Zistiť viac o Ahoj

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €