Nakoniec budete spokojní sami so sebou

Volám sa Monika, mám 45 rokov, meriam 155 cm a posielam vám svoj príbeh o chudnutí s KetoMixom.

Proměna Monika

Stále som bola unavená a trpela som bolesťami nôh. Nie je sa čomu čudovať, ťahala som so sebou pekných pár kíl navyše. Bola som rozhodnutá s tým niečo urobiť. Musím povedať, že ohľadom diét som bola dosť skeptická. Ale po prečítaní niekoľkých recenzií na stránke KetoMix som sa rozhodla pustiť do toho.

Kúpila som si balíček ketónovej diéty, kde boli rôzne jedlá a kokteil. Nielenže som bola prekvapená, že KetoMix jedlo je skutočne veľmi dobré, ale hlavne kilá išli dole veľmi rýchlo. Nestačila som sa čudovať. Jedlá sa dajú rôzne upravovať a skutočne človeka nasýtia. Koktaily sú úžasné. Keď som si s niečím nevedela poradiť, obrátila som sa na KetoMix poradkyne na „chate“ a všetky moje otázky, aj tie „hlúpe“, boli profesionálne a rýchlo zodpovedané. „Diétu som držala presne tak, ako je to uvedené v manuáli a skutočne to fungovalo.“ Celkom som si kúpila KetoMix jedlo na 12 týždňov. To som však použila pre obidve fázy diéty a dokonca mi niečo zostalo aj na udržiavaciu fázu. Nakoniec som kúpila KetoMix aj synovi. Keď videl, ako som schudla a pritom vôbec nehladovala a dokonca si pochutnávala na rôznych KetoMix jedlách, chcel to vyskúšať tiež. KetoMix balíček dostal odo mňa ako darček k Vianociam. Za 28 dní sa dostal na vysnívanú váhu. Syn je s výsledkami veľmi spokojný a ja tiež. Takže milé ženy a muži, všetkým KetoMix veľmi odporúčam. Nakoniec budete spokojní sami so sebou! 

Dnes som o niekoľko kíl ľahšia. Je mi oveľa lepšie, cítim sa skvelo a mlado. A ako si udržujem svoju váhu? Dodnes jem občas 1 KetoMix jedlo denne a obmedzujem príjem sacharidov. Ďakujem KetoMixu, jeho poradkyniam a tým, ktorí vymysleli ketónovú diétu.

Vaša Monika


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €