Naspäť k športu a zdravému sebavedomiu

Kvôli nadmernému pracovnému vyťaženiu, nevhodnej strave a nedostatku pohybu som výrazne pribral. Stačilo pár mesiacov tejto zlej životosprávy a nadbytočné kilá ma začali limitovať pri mojom obľúbenom športe - futbalu. Pri hre som bol spomalený, neohrabaný a každá väčšia záťaž sa odrazila na mojom zdravotnom stave - boleli ma kĺby a väzy. V mojich 28 rokoch a pri váhe 107 kíl som rýchlo stratil sebavedomie ako už v spomínanom športe, tak aj v osobnom živote.

Proměna Kamil

Rozhodol som sa s tým niečo urobiť. Surfoval som po internete a porovnával dostupné možnosti. KetoMix z mojej analýzy vyšiel najlepšie. Kúpil som si teda ketónovú diétu na 4 týždne. Najviac mi chutila zeleninová polievka. Priebeh diéty bol bez problémov, až na občasnú malátnosť či slabosť, ale káva alebo energetický nápoj bez cukru mi pomáhali. Prvú fázu diéty som držal mesiac a schudol som 11 kíl.

„Vďaka KetoMixu sa cítim ako poliaty živou vodou!“

Naučil som sa správne stravovať a počúvať svoje telo. Všetko sa obracia k lepšiemu a som rozhodnutý v tejto ceste pokračovať! Počas druhej fázy som vďaka športu viditeľne nabral svalstvo na úkor tuku, ale váha sa mi zatiaľ nemení. Mám teda 96 kg a mojím cieľom je, dostať sa pod 90 kg. Neviem, či sa mi to podarí, ale som si istý, že nebudem priberať, pretože už sa nikdy nevrátim k zlým stravovacím návykom, ktoré ma dostali na váhu 107 kg.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €