Naspäť k športu a zdravému sebavedomiu

Kvôli nadmernému pracovnému vyťaženiu, nevhodnej strave a nedostatku pohybu som výrazne pribral. Stačilo pár mesiacov tejto zlej životosprávy a nadbytočné kilá ma začali limitovať pri mojom obľúbenom športe - futbalu. Pri hre som bol spomalený, neohrabaný a každá väčšia záťaž sa odrazila na mojom zdravotnom stave - boleli ma kĺby a väzy.

kamil_1

V mojich 28 rokoch a pri nadváhe, ktorú som mal, som rýclo stratil sebavedomie. Ako aj v spomínanom športe, tak aj v osobnom živote. Rozhodol som sa s tým niečo urobiť. Surfoval som po internete a porovnával dostupné možnosti. KetoMix z mojej analýzy vyšiel najlepšie. Kúpil som si teda ketónovú diétu na 4 týždne.  Najviac mi chutila zeleninová polievka. Priebeh diéty bol bez problémov, až na občasnú malátnosť či slabosť, ale káva alebo energetický nápoj bez cukru mi pomáhali. Prvú fázu diéty som držal mesiac a ručička na váhe ukazovala o niekoľo kíl menej.

„Vďaka KetoMixu sa cítim ako poliaty živou vodou!“

Naučil som sa správne stravovať a počúvať svoje telo. Všetko sa obracia k lepšiemu a som rozhodnutý v tejto ceste pokračovať! Počas druhej fázy som vďaka športu viditeľne nabral svalstvo na úkor tuku, ale váha sa mi zatiaľ nemení. Verím, že si novú váhu udržím. Už nikdy sa totiž nechcem vrátiť ku zlým stravovacím návykom.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €