Pain au chocolate..alebo pečivo s kúskami čokolády


Ak si chcete dopriať sladkú desiatu, ale nenarušiť pritom svoju diétu, toto je recept práve pre vás. Na chutnom malom pečive s kúskami čokolády si môžete pochutiť už od 1. fázy KetoMix diéty.

Pain au Chocolate_Pecivo_s_cokoladou (3)

Čo budete potrebovať na 1 porciu:

  • 1 vyšľahaný bielok,
  • 1 odmerka zmesi na KetoMix žemle,
  • 10 ml mandľového nápoja bez sacharidov,
  • ½ lyžičky prášku do pečiva,
  • 1 g KetoMix vanilkovej príchuti,
  • 2 štvorčeky čokolády bez cukru.

Postup

Najskôr si pripravte cesto. Z bielkov si odložte 1 lyžicu na neskôr a zo zvyšku vyšľahajte tuhý sneh. V miske zmiešajte zmes na žemličky, prášok do pečiva, vanilkovú príchuť a mandľový nápoj. Postupne do tejto zmesi zapracujte sneh z bielkov. Cesto dajte na chvíľku odpočívať do chladničky.

Cesto rozdeľte na 2 kusy. Každý vyvaľkajte na placku, na ktorej kraj dajte štvorček čokolády bez cukru. Placku zrolujte okolo čokolády a vytvorte mini závin. Položte na plech s papierom na pečenie. Obidva kúsky potrite odloženou lyžicou s bielkom. Vložte do rúry vyhriatej na 180°C. Pečte asi 20 minút.


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popíšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €