Opäť môžem dýchať, ďakuje Erika

Volám sa Erika a obezita ma trápila celý život. Už od detstva. Nikdy som nebola taká chudá, ako všetky ostatné dievčatá v triede. Dá sa však povedať, že od puberty bola moja váha ešte priemerná. Priberať som začala až po dosiahnutí plnoletosti. Novo nadobudnutá sloboda znamenala nepravidelný jedálniček plný nezdravých pokrmov. Medzičasom som sa trápila diétami, ktoré síce pomohli dostať nejaké to kilo dole, ale novú váhu som si aj tak nikdy neudržala. Naopak, zase som priberala. Bolo to pre mňa nešťastné obdobie.

Screenshot_1

Ďalšie váhové výkyvy som zažila po narodení syna. Naozaj mi to pripadalo ako nekonečne dlho horská dráha. Najskôr som trpela silnou obezitou, z ktorej som sa však dostala, a dokonca sa mi podarilo schudnúť na krásnych 70 kg. Táto ideálna váha mi, samozrejme, nevydržala. Zase som priberala a za tie roky som sa dostala až na 112 kg. Snažila som sa to nevnímať, nepripúšťala som si to, ako vyzerám. Nechcela som to vidieť.

Spôsob života, ktorá som vtedy viedla bol šialene nezdravý. Stravovala som sa prevažne v rýchlom občerstvení, jedla som často torty, majonézové šaláty, veľa bieleho pečiva, vyprážané hranolčeky a k tomu som pila pivo alebo sladké limonády. Taktiež som dosť fajčila. Bohužiaľ dnes musím priznať, že tieto desivé kombinácie jedla a pitie boli mojím denným chlebom. Nemala som absolútne žiadny režim. Na fotografiách z tej doby si dnes pripadám ako prasiatko. Pri pohľade na tie fotky sa mi vybaví ten príšerný štýl života. Niektoré som vtedy dokonca vymazala. Snažila som sa nahovoriť si, že to nie som ja. Nakúpila som si nové oblečenie a rovnakým štýlom som pokračovala ďalej.

Zlom prišiel vtedy, keď mi začalo byť fyzicky zle. Svojím životným štýlom som sa dopracovala až ku zdravotným problémom. Zvýšil sa mi tlak, zle sa mi dýchalo, mala som záchvaty kašľa. Moja lekárka mi síce nasadila lieky na tlak, ale dôrazne mi odporučila schudnúť. Vraj by som sa inak zdravotných problémov nemusela nikdy zbaviť. A odrazu všetko, čomu som sa tak dlho vyhýbala, začalo byť skutočné. Musela som si priznať, že trpím obezitou, ktorá ohrozuje moje zdravie. Otvorila som konečne oči a uvedomila si, že s tým musím začať niečo robiť!

Na odporúčanie kolegyne z práce som objavila značku KetoMix. Prečítala som si príbehy ľudí, ktorých zdravotné problémy opustili predovšetkým vďaka úbytku váhy. Výsledky všetkých účastníkov ma ohromili a nadchli. A atak som sa tiež odhodlala a objednala som si balíček KetoMix diéty.

Chudnúť som začala rýchlo a to ma nesmierne povzbudzovalo. Výsledky boli vidieť okamžite. Centimetre som a kilá boli na ústupe a moje sebavedomie naopak rástlo. Za osem týždňov sa mi podarilo so sebou urobiť kopec práce. Na začiatok som si stanovila váhu, ku ktorej by som sa chcela opäť dostať. Ešte tam nie som, ale viem, že sa blížim! Už zase môžem bez problémov a voľne dýchať a užívať si život plnými dúškami.

Ďakujem, vaša Erika.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €