Keto diéta pre mužov

Môže sa zdať, že sa diéty týkajú primárne žien, ale nie je to tak. Množstvu mužov už záleží na svojom zdraví a vzhľade. V chudnutí a priberaní sú medzi pohlaviami rozdiely, o tom niet sporu. U mužov sa častejšie objavuje „pivné“ bruško, u žien zase širšie boky a silnejšie stehná. Výhodu majú muži hlavne v tom, že majú vyššie percento svalovej hmoty a testosterón účinne poháňa látkovú výmenu aj spaľovanie tukov. Preto sa im darí chudnúť ľahšie a rýchlejšie ako ženám. Hlavným problémom nedobre vyzerajúceho tela u mužov je zlý jedálniček, odbývánie sa nekvalitnými potravinami a väčšiou konzumáciou piva.

 

KetoMix diéta ponúka riešenie aj pre mužov. Je rýchla a vhodná aj pre pánov, ktorí nevedia variť. Pripravené proteínové jedlá sú určené ako pre fázu diéty, tak aj ako alternatíva zdravého vysoko proteínového jedla v bežnom jedálničku. KetoMix potraviny ponúkajú veľkú variabilnosť. Všetko si možno usporiadať podľa vlastných chutí a preferencií.

 

Vybrať si môžete hneď z niekoľkých hotových balíčkov na základe toho, ako dlho chcete diétu držať: https://www.ketomix.sk/vyhodne-keto-balicky/

96 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 97 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

ZAREGISTROVAŤ SA

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 000 členov

Prečítajte si príbehy našich zákazníčok. Inšpirujte sa.

Naozaj to funguje? Desaťtisíc našich spokojných zákazníkov hovorí áno!

Vysnívaná váha
za mesiac

"Chudnutie s KetoMixom bolo rýchle a pohodlné. Už za mesiac som sa dostala na svoju vysnívanú váhu."

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka

Prečítať celý príbeh

Možnosti dopravy

Geis
3 €
Zásielkovňa
2 €