Dodanie zvyčajne do 5 dní

Rozhodnúť sa pre zmenu životného štýlu nebýva ľahké, a keď už sa k nej človek odhodlá, nechce na nič dlho čakať. S každým ďalším dňom hrozí, že mu dôjde odvaha. A to je nám úplne jasné. Preto chceme, aby ste svoj KetoMix balíček mali doma čo najskôr. Do druhého dňa všetko zabalíme a odovzdáme dopravcovi. Ten väčšinou balíček doručí ďalší pracovný deň. Zvyčajne za 5 dní od objednávky sa teda môžete do KetoMix diéty vrhnúť.

Na výber máte z dvoch druhov dopravy. Využiť môžete kuriérske služby DPD, GLS a PPL, ktoré doručia objednávku až k vám domov. Druhým variantom je Zásielkovňa, ktorá vám dovezie váš balíček na vami určené výdajné miesto Zásielkovne, kde si ho sami vyzdvihnete. Radi by sme upozornili, že kapacita výdajných miest má svoje obmedzenia. Môžu sa preto vyskytnúť komplikácie so včasným doručením vašej objednávky, ktoré nedokážeme na našej strane ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie.

Držíme vám palce, nech je cesta za vašou vysnívanou postavou čo najrýchlejšia.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €