Za miesac 10 kg dole

Vďaka Vám mám väčšie sebavedomie čo je niečo skvelé... Ďakujeeem veľmi pekne :-)

iva2

Volám sa Iveta Součková a mám 47 rokov. Pracovne som dosť vyťažená a pohybu mám fakt veľa, ale s tým, že moja strava bola zlá, kilá dole teda nešli, aj keď sa všade pohybujem na bicykli.

Tento rok v júni som bola na dovolenke v Taliansku. Bola skvelá, syn fotil a potom mi fotku poslal na Facebook. Neverila som vlastným očiam, že takto vypadám. ,,Tak to teda nie!,, znel môj vnútorný hlas, ,,začni zo sebou niečo robiť,, - urob to pre svoje telo, zaslúži si to a uľaví sa mu od nadváhy... !

To odštartovalo moje pátranie, ako a kde mám začať. Keď mi na internete naskočila stránka Ketomix.sk ako na zavolanie, začítala som sa, čo ponúka. Bola to výzva - objednala som si balíček zatiaľ len na týždeň kvôli vyskúšaniu chuti jedla. Jedlá mi chutili, hlad som nemala a za dva dni som si objednala ďalší balíček na 14 dní. Verila som si, že to dokážem, a zdvihnem si sebavedomie, čo sa aj stalo. Ale predsa len som si ešte objednala balíček na mesiac s tým, že keď mi ostane, budem to mať na udržanie váhy.

Už mesiac som na Ketomixe a dala som 10 kg dole, cítím sa úžasne a aj mladšia. Som rada aj za vrecúška, všetko mi uľahčujú, možno pohodlnosť, ale vôbec mi to nevadí. Mám čas venovať sa sebe, jedlo jem pravidelne po 3 hodinách 5x denne. Mám ho na celý deň do práce nachystané behom chvíľky, to je proste skvelé. Do obchodu idem len pre zeleninu, ktorú môžem. Neláka ma nič iné, nemám žiadne chúťky. Neodopieram si ani kávu s mliekom, ale namiesto cukru používam umelé sladidlo. Tiež to ide, všetko sa odohráva hlave. Dodržujem aj pitný režim - pred tým by som to nedala, teraz s chuťou pijem 2-3 l vody aj s plátkom citrónu alebo s mätou.

iva1

No a jojo efektu sa nebojím, budem sa ďalej riadiť radami vašej skvelej výživovej poradkyne, s ktorou môžem vždy všetko prebrať. Vďaka Ketomixu som naštartovaná a v stave ketózy sa cítim nádherne a plná energie, ktorej mám ešte viac. Chce to odvahu ísť do toho a musíte to hlavne chcieť sami - a potom kilečká skáču dole!

Ďakujem celému tímu Ketomix za skvelý nápad, že vymysleli niečo, čo naozaj funguje. Chcela som sa tu s Vami s radosťou podeliť o tom, ako sa cítim. Kto váha tak huráá do toho! :-)

S láskou Iveta