Barbora schudla 7 kg

SCHUDLA SOM A KONEČNE SOM SA ZBAVILA CHUTI NA SLADKÉ

 

Môj príbeh určite bude povedomý mnohým z vás. Keď sa mi podarilo konečne zvíťaziť nad závislosťou na cigaretách, prišlo to, čo trápi snáď každého vyliečeného fajčiara. Moja váha išla povážlivo nahor.

 

Za pár týždňov, čo som nefajčila, som pribrala 15 kíl. Vzhľadom k tomu, že meriam len 155 centimetrov, to bolo na mojej postave veľmi poznať a cítila som kilá naviac aj pri chôdzi alebo iných aktivitách. Preto som sa rozhodla s tým začať niečo robiť.

 

bara2_1

Do tej doby som sa snažila jesť menšie porcie, aj keď vo výbere jedla som sa veľmi nekontrolovala a naviac som jedla dosť nepravidelne. Pokojne som si dala niečo vyprážaného, zemiakové lupienky a podobne. A čo bolo najhoršie, aj keď som sa snažila jesť málo, stačilo potom vzhliadnuť nejaký lákavý zákusok a moje predsavzatie bolo preč. No a potom som si zakaždým povedala, že začnem od zajtra...a potom zase od zajtra. Však to poznáte!

Lenže na zložité diéty, kedy je nutné počítať každú kalóriu alebo si vyvárať jedlo na celý deň do krabičiek, som nemala čas a ani chuť. Hľadala som nejaké riešenie na internete, ale nakoniec mi poradila kamarátka, ktorá mala s chudnutím už svoje bohaté skúsenosti.

Všimla som si, že kamarátka za posledný mesiac veľmi schudla a skoro som ju nespoznávala, úplne žiarila a stále prekypovala energiou. Tá mi poradila, aby som skúsila ketodiétu. 

 

"Spočiatku som bola skeptická, zaručených diét, ktoré vás za pár týždňov majú zbaviť desiatok kíl, je predsa plný internet!"

 

Nakoniec som si ale povedala, že to skúsim. Presvedčil ma predovšetkým fakt, že pri ketodiéte sa nemusí zložito vyvárať, ani počítať kalórie.

Všetko som si na internete naštudovala a potom som si nechala poslať jedlo na mesiac dopredu - balíček na 4 týždne. Prišiel balíček s kokteilmi, polievkami, kašami a omeletami. Všetko vypadalo lákavo a tak som sa do toho pustila. Prekvapila ma hlavne jednoduchosť prípravy jedál, stačilo len zamiešať, alebo trebárs opiecť na panvici a bolo hotovo! Ale aby som bola úprimná, prvé dva dni som mala chuť na všetko, čo som videla. Ale potom sa to našťastie upokojilo, len šiesty deň som bola bez nálady a trochu ma bolela hlava. Poradkyňa ma ale upokojila, že to nie je nič neobvyklé, v mojom tele sa vraj naštartoval proces ketózy a konečne začali miznúť tie nevzhľadné tukové vankúšiky. Ďalšie dni sa všetko upokojilo a vrátila sa mi nielen dobrá nálada, ale cítila som aj poriadny príval energie. 

bara1

"Za necelých 14 dní som zhodila 5 kilogramov. A čo je úplne najlepšie, nemám žiadne chute na sladké, jem pravidelne a pocit hladu vôbec nepoznám. Skôr mám niekedy problém to všetko zjesť. Proste a jednoducho, chudnutie ma konečne začalo baviť!"

Jasné, niekto môže povedať, že je to trochu drahý spôsob chudnutia, pretože na mesiac to vyjde zhruba na 230 eur. Lenže, čo si budeme hovoriť, keď si človek kupuje hotové jedlá, sladkosti a podobné veci a zájde si pár krát do mesiaca napríklad do reštaurácie, aj tak tá istá čiastka za jedlo padne. A tu naviac ušetríte čas, ktorý ináč musíte trávit varením alebo cvičením.

predpo

Pre mňa osobne je to veľké víťazstvo, nikdy som totiž nemala pevnú vôľu a diéty som dokázala držať maximálne týždeň a potom som to vzdala. To sa mi ale tentokrát nestalo a viem, že budem aj naďalej pokračovať. Som rada, že konečne jem pravidelne, cítim sa príjemne a hlavne nezaháňam chute tučnými a sladkými zákuskami.

 

SCHUDNITE AKO Barbora:

 (objednať výhodný balíček na 4 týždne TU >>)

zhubnout5kg_2 10kgzhubnout15kg