Známi ma nespoznávajú!

Pokiaľ sa obávate jojo efektu, prečítajte si odkaz od Pavlíny, ktorá Vám dodá guráž a dozviete sa tipy na udržanie novozískanej štíhlej postavy.
Vašim prvým krokom k zdravšiemu telu a veselšej mysle môže byť práve KetoMix!

 selfie jen poVolám sa Pavlína a rada by som Vás inšpirovala svojim príbehom.
Pred piatimi rokmi som kvôli nadmernému stresu pribrala 30kg počas krátkych dvoch rokov. Čím viac som sa snažila nadbytočné kilá zhodiť, tým viac to nešlo. Úprava stravy, cvičenie, nič nefungovalo. Bola som zúfalá.

Po nejakej dobe, kedy som už vzdala všetko moje snaženie, všimla som si, že moje kolegyne z práce počas krátkej doby nápadne schudli. Zverili  sa mi, že chudnú s KetoMixom.

Mala som však strach z jojo efektu, tak som čakala, čo to s nimi urobí ďalej. Ani po pol roku nepribrali, a dokonca aj moja mamička s KetoMixom úspešne schudla. S kamarátkou sme sa teda rozhodli, že do toho pôjdeme!

Mala som strach z jojo efektu.

Objednala som si Balíček ketónovej diéty na 4 týždne. Balíček mi prišiel domov skôr, ako som očakávala, a tak som sa koncom mája pustila do diéty. Prvý deň bol veľmi ťažký, mala som neustále hlad a bolesti hlavy. Druhý deň diéty sa oslavovali čarodejnice a ja som si namiesto mäsa dala opečené cukety a bola som spokojná. Nebola som však vo svojej koži a tak som svoj stav konzultovala s výživovou poradkyňou cez „chat“ na stránkach KetoMixu. Poradkyňa mi vysvetlila, že sa nejedná o komplikácie, ale o normálnu reakciu na zmenu stravy, s ktorou sa telo počas pár dní vysporiada. Tretí deň bolesti hlavy odzneli a prešla ma slabosť. Cítila som príval novej energie a tak som vedela, že moje telo prešlo na nové spaľovanie, do stavu ketózy.

Už po týždni sa dostavili prvé výsledky!

teloPočas diéty som dosť pila a jedla povolené zeleninu, podľa inštrukcií KetoMix manuálu k diéte. Už po týždni sa dostavili prvé výsledky.
1. fázu diéty som poctivo držala 2 týždne.
Dalšie 4 týždne 2. fáze už boli pre mňa jednoduché.
V KetoMix manuály  som našla užitočné recepty a jedlá mi chutili.
Po 6 týždňoch diéty s KetoMixom, som dala dole 12 kg!
Po ketónovej diéte som prešla na prirodzene zdravú stravu. Dbám na jedálniček, jem 5x denne a obmedzujem príjem sacharidov. Jojo efektu sa už nebojím. Naopak, príde mi, že sa mi postava stále formuje.

Keby mi pred pol rokom niekto povedal, že nebudem jesť pečivo a normálne sladkosti, neverila by som mu. Chuti na sladké sa však nebránim, pretože si môžem dať niečo z KetoMix sladkostí, ktoré nie sú sladené cukrom. Dodnes si dávam niekedy k večeri alebo k desiate KetoMix kašu s tvarohom (je to hrozná dobrota) a KetoMix koktejl, keď si nestihnem pripraviť zdravé jedlo. Koktejl mám vždy pri sebe!

 Za to, ako sa teraz cítim a vypadám, ďakujem hlavne KetoMixu.

Jedna z najväčších zmien je zmena v tvári. Kolegovia v práci, susedia a známi ma nespoznávajú!

Pokiaľ táto inšpirácia pomôže napríklad len jedinej žene, budem spokojná!

S láskou,

Pavlína

1.telo

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 700 členov

Možnosti dopravy

Geis
3 €
Zásielkovňa
2 €