Výživová poradkyňa odporúča KetoMix

Táňa Řeháková sa o seba a svoju váhu stará celý život. Aj preto by jej dnes málokto tipoval necelých 60 rokov. Vyštudovala Strednú potravinársku školu, ktorá jej predurčila to, čím sa bude po zvyšok svojho života zaoberať. Zdravá strava ju sprevádza v celej doterajšej kariére. Vydala knihu, týkajúcu sa zdravej výživy a nezmyselne držaných diét. Organizuje semináre a workshopy, kurzy a školenia a snaží sa pomôcť ľuďom, ktorí chcú so svojimi kilogramami navyše niečo urobiť. Táňa sa, ako mnoho ďalších, nadchla do KetoMIX diéty.  

Táni, s tvojimi znalosťami a tým čo vieš o stravovaní, držala si niekedy diétu?

Jasné, že áno. Po prvýkrát to bolo myslím, keď som mala niečo okolo dvadsať rokov. Zrazu som proste nenatiahla nohavice cez zadok. Spomínam, že som si vtedy hovorila, že som ich asi vyprala na vysokú teplotu. Dodnes sa tomu musím smiať. Keď mi došlo, že chyba nie je v práčke, po prvýkrát som sa rozhodla pre radikálnu zmenu jedálnička. A už vtedy som zo stravy úplne vylúčila cukor. Váhu som si sledovala a v oblasti výživy som sa vlastne od tej doby sústavne vzdelávala. Myslela som, že to tak proste bude navždy.

A nebolo?

Starala som sa o to, čo jem. Tvorila jedálničky pre deti aj chorých civilizačnými chorobami, výrazne som dbala na zdravú výživu seba aj svojej rodiny. Lenže ako už to v živote chodí, osud to chcel trošku inak. Najskôr prišiel úraz kolena, ktorý ma vyradil na nejakú dobu zo športu. Do tej doby som jazdila na bicykli, milovala som turistiku. Ale proste to nešlo. A keď som sa z toho oklepala, čakal na mňa ďalší úraz. Znovu koleno a k tomu ešte zlomená noha a rozdrvené zápästie. S týmto som nemohla počítať so športom na veľmi dlhý čas. Absolvovala som niekoľko operácií a bez pohybu som nabrala pekných pár kíl.

Nezlomilo ťa to psychicky?

Vyzeralo to, že celoživotná snaha je kvôli úrazom, mojim dispozíciám po rodičoch a veku v háji. Začínala som pomaly rezignovať, pretože moje finty na udržanie váhy bez pohybu už nejako nefungovali. Keď som bola doma, stále som niečo varila a tiež ujedala. Cítila som sa ale nemožne a strašne nemotorne. Nadváha ma pomaly vyradzovala zo spoločnosti, nikam sa mi nechcelo. Stáť pred šatníkom a vo všetkom oblečení si pripadať ako Droběna z Popolušky ma otravovalo. 

Takže v tú chvíľu prišiel KetoMIX?

Jedálničky, ktoré som celý život presadzovala, boli v podstate treťou fázou ketónovej diéty. Jeden taký som vytvárala aj pre popredného českého herca a režiséra. Raz mi povedal, že mu jedálniček chutí, ale váha ide dole pomaly a on sa ponáhľa kvôli natáčaniu filmu. A tak som mu nasadila ketónovú diétu. A v chvíľu som sa postavila aj pred svoju vlastnú osobnú výzvu. Cítiť sa byť Droběnou a pritom iným hovoriť, ako majú jesť, to bolo ako kázať vodu a piť víno. Do tej doby som s kompletnou nízkosacharidovou diétou nemala skúsenosti. A tak som bola zvedavá.

Vzhľadom k tomu, že spolu tu teraz hovoríme, asi všetko zafungovalo tak,ako malo.

To rozhodne. Počas prvých dvoch mesiacov som úplne bez problémov stratila desať kíl. V prvej fáze som bola len 14 dní a bolo fantastické pozorovať, ako sa za tak krátku dobu začalo všetko meniť. Zase som sa mohla viac hýbať a tlak mi z hraničných hodnôt klesol na vzorných 120 na 80. Pritom som vôbec nemala pocit, že držím nejakú diétu. KetoMIXu sa podarilo rozhýbať môj spiaci metabolizmus a vliať mi do žíl optimizmus. Kilá išli dole ďalej, aj keď som si pochutnávala na dvoch bielkovinových jedlách denne a k tomu vytvárala zo základov omelety, polievok a kaše množstvo rôznych receptov, ktoré mi chutili. Došla som tu bez pocitu, že držím nejakú diétu z 86,5 kg na 69 kg. Je to neuveriteľných 17,5 kg za päť mesiacov. A stále chudnem ďalej. V prvej fáze som bola štrnásť dní, v druhej dva mesiace a teraz, vo fáze tretej môj metabolizmus funguje zase tak, ako má. A kilá idú pomaličky ešte stále dole. Občas si naďalej dávam KetoMIX pre potešenie a rýchle občerstvenie.Tiež ma teší odovzdávať skúsenosti s KetoMIX diétou ďalej.

Takže ste bola spokojná…

Viac ako to, som z výrobkov KetoMIX nadšená. A určite nechcem hovoriť v minulom čase. Produkty KetoMIXu používam pre varenie aj pečenie stále. KetoMIX mi vrátil to, čo som myslela, že som už navždy stratila. Zase môžem urobiť drep, čakajú na mňa hory a túlanie sa v nich, bolesti ma opúšťajú, teším sa, keď vyrazím na bicykel. Vo svojich šesťdesiatich rokoch sa zase nebudem musieť schovávať pred fotoaparátom. Za to veľké ďakujem!!! Som živým dôkazom toho, že diéta KetoMIX môže byť zábavnou a príjemnou súčasťou napríklad aj veľmi nepríjemného životného obdobia. Dôkazom toho, že sa človek nemá hanbiť prijať pomocnú ruku a nechať si pomôcť. 

 

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 700 členov

Možnosti dopravy

Geis
3 €
Zásielkovňa
2 €