Schudla som na svoju vysnívanú váhu

vysnenaZačínala som na 62 kg. Som malej postavy, meriam len 160 cm, preto je na mne každé kilo naviac vidieť. Dnes som na seba pyšná, pretože som sa dostala na váhu, ktorú som mala na strednej škole!

Môj sen sa stal po dlhých ôsmych rokoch skutočnosťou. Vďaka nízkosacharidovej diéte mám zase váhu, ktorú som mala naposledy na strednej škole. S diétou som začínala na 62 kg, ktoré sa na mne držali už mnoho rokov.  Viem, že si mnohí z vás povedia, že váha 62 kilogramov nie je nič tak hrozné, ale pokiaľ meriate 160 cm, je u vás každé kilo naviac dosť poznať. Taktiež sa omnoho horšie chudne z menšej váhy ako z veľkej nadváhy. Keď človek začína na vyššej váhe, býva úbytok  spočiatku rýchly a človeka to motivuje. Mne to šlo vždy veľmi pomaly.

Kilá, ktoré mi zostali po pôrode sa nedali vôbec zhodiť. Skúšala som Dukanovu diétu, delenú stravu, pôsty ale aj diéty pre športovcov. Všetko zabralo len na chvíľu. Schudla som pár kíl, váha sa zastavila alebo sa mi rýchlo vrátila znova späť.

KetoMix mi pomohol rýchlo schudnúť, neumrieť od hladu, dostať do tela potrebné dávky živín, vitamínov a ešte sa naučiť jesť pravidelne päťkrát denne. Jedlá na prípravu boli veľmi rýchle. V druhej fáze som varila už 2 jedlá sama. S manuálom, ktorý je plný receptov to šlo skvelo.

Schudla som na svoju vysnívanú váhu

Vďaka KetoMixu sa mi podarilo schudnúť 10 kilogramov a aj nejaké centimetre:
– 8 cm pás
– 8 cm boky
– 6 cm stehná

Momentálne som v udržiavacej fáze a váha sa drží na 52 kg. K zachovaniu piatich jedál denne mi pomáhajú koktejly, ktoré si dávam na desiatu. Som skutočne veľmi nadšená a dúfam, že sa takto udržím čo najdlhšie. Ďakujem všetkým okolo mňa za podporu a dievčatám z poradne na Facebooku za rady a recepty.

vysnena-pred-po

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 700 členov

Možnosti dopravy

Geis
3 €
Zásielkovňa
2 €