Mahulena Bočanová: Diéta, do ktorej som sa zamilovala!

Našou milou a váženou zákazníčkou je tiež herečka a moderátorka Mahulena Bočanová. Ešte pred pár rokmi diéty vôbec neriešila. Nabrala nejaká tie kilá po tehotenstve, ktoré po Star Dance rýchlo zmizli. Myslela si, že to tak bude mať navždy. Lenže príroda je neúprosná. S vekom sa jej metabolizmus spomalil, takže musela dať zbohom večernému luxovaniu chladničky. Aj tak ale ručička na váhe pomaličky stúpala. A tak našla KetoMix. A do našej proteínovej diéty sa doslovne zamilovala.

Vyzeráte ako niekto, kto váhu riešiť nemusí...

Keď som predtým potrebovala zhodiť dve, tri kilá, tak som jednoducho týždeň nejedla. To z hľadiska chudnutia nie je celkom najzdravšie. Vlastne diétu ako takú som začala riešiť prvýkrát na jeseň 2017. To som zistila, že sa po letnej pohodičke vojdem len do jedného z divadelných kostýmov.

S akou diétou máte dobré skúsenosti? 

Začala a skončila som s KetoMixom. Keď niečo funguje a naviac to chutí, nie je to potrebné meniť. Práve po tom lete, kedy som zistila, že mám obrovský problém so šatníkom, som bola u svojej kaderníčky. Vypadala báječne. To ona mi povedala o KetoMix diéte. Žiadna drina vo fitku, pravidelné jedlo a napriek tomu chudnete? Len tým, že do seba nesypete cukry? Zdalo sa mi to skoro nemožné, lenže na nej som videla výsledok. A tak som KetoMix skúsila. Chudnutie s KetoMixom bolo rýchle a pohodlné. Už za mesiac som sa dostala na svoju vysnívanú váhu.

Mahulena dort

A čo jojo efekt? Prišiel?

Pravdu povediac, každá diéta, po ktorej začnete maškrtiť, vám bude dlhodobo k ničomu. V mojom živote nastalo ďalšie turbulentné obdobie, kedy moje nervy išli naplno a ja som do seba pchala, čo som našla. Takže jasne, inak to dopadnúť ani nemohlo. Váha určite súvisí s hlavou. Niekto z nervov chudne, pretože do seba nemôže nič dostať. U mňa je to naopak. Starosti som si z toho nerobila. Vedela som, že keď sa búrka preženie, naskočím znova na KetoMix. Teraz som už v pohode a mám znova kapacitu venovať sa sama sebe. Takže som sa do diéty vrhla znova.  

Koľko kilogramov máte v pláne zhodit?

S touto diétou je len na vás, koľko kíl zhodíte. Rada by som sa vrátila na svoju vlaňajšiu váhu. Keď to bude znova desať kíl, budem spokojná. Keď to bude viac alebo menej, taktiež nevadí. Nezrútim sa z kila alebo dvoch navyše. Chcem sa cítiť v pohode a byť sama so sebou spokojná. To je to o čo mi ide. 

S čím ste na začiatku KetoMix diéty bojovala? 

Vlastne s ničím. Denne jete päť jedál a k tomu pol kila zeleniny a orechy. Takže hlad nemá šancu. U jedál máte vždy na výber podľa vlastnej chuti alebo času. Mne vyhovujú polievky a koktejly, ktoré sú hotové za pár minút. Takže si ich so sebou beriem, keď natáčam alebo moderujem. Je to super jedlo na cesty. Bezchybné sú tiež aj tyčinky. Keď mám čas, tak si pripravujem omeletu. Palacinky alebo puding zladím čakankovým sirupom. Mám slabosť na KetoMix chlieb a žemličky.

mahulenaTakže to nie je o tom, nájsť si, čo vám chutí? 

Neviem, ako je to pri ostatných. Ja som typická ryba a milujem jedlo aj pitie. Som pôžitkár. Ale pri KetoMixe sa mi nestalo, že by mi niečo nechutilo. Jedlá sa dajú rôzne vylepšovať. Do polievok pridávam zeleninu. Do omeliet napríklad kyslú kapustu. Z proteínov a orechov sa dajú piecť skutočné sušienky. Vo facebookovej skupine KetoMixu nájdete desiatky receptov. Napríklad aj proteínový knedlík. A čo ma osobne dostalo, sú nízkosacharidové čokolády, ktoré KetoMix ponúka. Niekedy mám pocit, že vlastne žiadnu diétu nedržím..

Prečo vám táto diéta vyhovuje? 

Baví ma, keď je rýchlo vidieť výsledok. Čo je u KetoMix diéty skutočne je. Jedlá sa pripravujú taktiež bleskovo. Nemusím počítať kalórie ani sa hýbať, keď nemám chuť. Som skoro závislá na koktejle s jahodovou príchuťou. Ten so sebou beriem všade. A naviac vás KetoMix naučí premýšľať o tom, čo jete. Naraz vidíte, v čom všetkom je cukor. Zistíte, že aj jedlá, ktoré sa navonok tvária ako zdravé, sú plné umelých sacharidov. A teraz, keď KetoMix na trh uviedol aj vlastné nízkosacharidové víno, už mi nechýba vôbec nič. Neverili by ste, ako deci vína denne dokáže diétu spríjemniť.

93 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 198 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

ZAREGISTROVAŤ SA

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 700 členov

Prečítajte si príbehy našich zákazníčok. Inšpirujte sa.

Naozaj to funguje? Desaťtisíc našich spokojných zákazníkov hovorí áno!

Vysnívaná váha
za mesiac

"Chudnutie s KetoMixom bolo rýchle a pohodlné. Už za mesiac som sa dostala na svoju vysnívanú váhu."

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka

Prečítať celý príbeh

Možnosti dopravy

Geis
3 €
Zásielkovňa
2 €