Ako sa Bretislav naučil správne jesť

Volám sa Bretislav, mám 38 rokov a žijem v Prahe. Mám sedavé zamestnanie a pred diétou som sa za celý deň pri počítači väčšinou ani nenajedol a pomaly ani nenapil. Večer som potom prišiel z práce domov a pojedol som všetko, čo som našiel, a to najlepšie pred televízorom. A tak to išlo až do mojich 128 kilogramov, obvodu pása 138 cm a obvodu bokov 120 cm. Váha mi vždy kolísala +- 4 kilá, teraz kolíše +- 2 kilá.

Rád som varil a varím rád aj dnes, ale už zdravšie.

Moje dve deti začali mať rady vodu a tak ma naháňali do akvaparkov a kúpalísk. S mojou postavou sa mi tam nechcelo a naviac som sa zadýchaval, ťažko ohýbal, no proste všetko išlo ťažšie. O ketónovej diéte som veľa čítal, porovnával som KetoMix s konkurenciou a skoro celý rok premýšľal, či do toho skočiť alebo nie. Jedného dňa som sa rozhýbal a obul sa do toho! Objednal som si hneď balíček na 4 týždne a v priebehu diéty som nákup opakoval. Šesť týždňov som držal prvú fázu diéty, tri týždne druhú a potom stabilizačnú fázu s produktmi, ktoré mi zostali. Pred Vianocami som sa vďaka 9 týždňom diéty a striktnému dodržiavaniu predpísaných pravidiel dostal na váhu 103 kg, obvod pása 115 cm a obvod bokov 103 cm.

Zhodil som teda 25 kg, ubral 23 cm v páse a 17 cm z bokov.

Bretislav z profilu befunky

Nabíjali ma viditeľné výsledky!

Počas Vianoc som však pribral 5 kíl. Znova som si objednal štvortýždňový balíček a svoju váhu dostal na 102 kg, kde sa teraz zastavila. Aj tak som ale už spokojný človek. Najradšej som mal z produktov polievky, omelety a samozrejme koktejly, pre ich rýchlu prípravu, čo som ocenil hlavne v práci. Prvý týždeň pre mňa bol najťažší, bol som mierne unavený a hladný. Potom sa všetko stabilizovalo a mne začalo byť príjemne a mal som viac energie. Taktiež ma nabíjali viditeľné výsledky!

Bretislav ze predu befunky

V súčasnosti ďalej jem odporúčané potraviny, vyhýbam sa prílohám a jem mnoho zeleniny. Na tento spôsob stravovania som si zvykol a chutí mi. V neposlednom rade som pridal pohyb - rýchla chôdza, bicykel a trocha boxu.

Týmto ďakujem KetoMixu za ich produkty a rady, ktoré mi pomohli priblížiť sa mojej vysnívanej méte 95 kg. Bolo mi cťou s KetoMixom chudnúť a vrelo ho všetkým odporúčam!

Bretislav

 

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 700 členov

Možnosti dopravy

Geis
3 €
Zásielkovňa
2 €