Perník 3x inak

pernik_ketomix

Kávový perník

Čo budete potrebovať

Od 1. fázy

Postup

Ako postupovať

Do 220 ml vody pridajte dve lyžičky instantnej kávy a lyžicu čakankového sirupu. Všetko nechajte prejsť varom. KetoMix perníčky vysypte do misky a zmiešajte s pripravenou kávou. Do polotekutého cesta pridajte nadrobno nasekané vlašské orechy a premiešajte. Plech na pečenie vymažte a posypte proteínovým práškom. Pečte zhruba 25 minút na 180°C.

Nezabudnite, že perník pečiete z celého vrecka. Po upečení ho teda rozrobte na desať porcií a dobre schovajte. Aby vám ho nikto z rodiny nezjedol.

 

Čokoládový perník s lieskovými orechmi

Čo budete potrebovať

Od 1. fázy

Postup

Ako postupovať

Zmes na perníčky zmiešajte s 220 ml vlažnej vody. Polovicu čokolády nakrájajte na menšie kúsky a zmiešajte s cestom. Druhú polovicu ohrejte vo vodnom kúpeli. Do polotekutého cesta pridajte nadrobno nasekané lieskové orechy a premiešajte. Plech na pečenie vymažte a posypte proteínovým práškom. Pečte zhruba 25 minút na 180°C. Po vychladnutí polejte perník rozohriatou čokoládou a posypte strúhanými orechmi. Perník vám vystačí na desať porcií.

 

Perník s tvarohom a jahodami 

Čo budete potrebovať

Od 1. fázy

Postup

Ako postupovať

Základ na KetoMix perník zmiešajte s 220 ml vody tak, aby vzniklo polotekuté cesto a pečte vo vymazanom plechu v rúre cca 25 minút na 180°C. Nízkotučný tvaroh vyšľahajte s dvoma lyžičkami KetoMix jahodovej príchuti. Pridať môžete tiež dve jahody, ktoré do krému rozmixujete. Po upečení perník nakrájajte na 10 porcií. Pred konzumáciou ho potrite tvarohovým krémom a dozdobte polkou jahody.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 700 členov

Možnosti dopravy

Geis
3 €
Zásielkovňa
2 €