Mahulena Bočanová: Diéta, do ktorej som sa zamilovala!

Našou milou a váženou zákazníčkou je tiež herečka a moderátorka Mahulena Bočanová. Ešte pred pár rokmi diéty vôbec neriešila. Nabrala nejaké tie kilá po tehotenstve, ktoré po Star Dance rýchlo zmizli. Myslela si, že to tak bude mať už navždy. Lenže príroda je neúprosná. S vekom sa jej metabolizmus spomalil, takže musela dať stopku večernému vyjedaniu chladničky. Aj tak ale ručička na váhe pomaly stúpala. A tak našla KetoMix. A do našej proteínovej diéty sa doslova zamilovala.

Vyzeráte ako niekto, kto váhu riešiť nemusí...

Keď som predtým potrebovala zhodiť dve, tri kilá, tak som proste týždeň nejedla. Čo nie je pre chudnutie práve to najzdravšie. Vlastne diétu ako takú som začala riešiť po prvýkrát na jeseň 2017. To som zistila, že sa po letnej pohodičke vojdem len do jedného z divadelných kostýmov.

S akou diétou máte dobré skúsenosti? 

Začala a skončila som s KetoMixom. Keď niečo funguje a navyše to chutí, nie je potrebné to meniť. Práve po tom lete, kedy som zistila, že mám obrovský problém so šatníkom, som bola u svojej kaderníčky. Vyzerala úžasne. To ona mi povedala o KetoMix diéte. Žiadna drina vo fitku, pravidelné jedlo a aj napriek tomu chudnete? Len tým, že do seba nedávate cukry? Zdalo sa mi to skoro nemožné, lenže na nej som videla výsledok. A tak som KetoMix skúsila. Chudnutie s KetoMixom bolo rýchle a pohodlné. Už za mesiac som sa dostala na svoju vysnívanú váhu.

Mahulena dort

A čo jojo efekt? Prišiel?

Popravde, každá diéta, po ktorej začnete znovu priberať, vám bude dlhodobo na nič. V mojom živote nastalo ďalšie turbulentné obdobie, kedy moje nervy šli naplno a ja som do seba pchala, čo som našla. Takže jasne, inak to dopadnúť nemohlo. Váha určite súvisí s hlavou. Niekto pri nervoch na pohodu chudne, pretože do seba nemôže nič dostať. Ja to mám naopak. Starosti som si z toho nerobila. Vedela som, že až búrka odoznie, naskočím zase na KetoMix. Teraz už som v pohode a mám zase kapacitu venovať sa sama sebe. Takže som sa do diéty vrhla znova. 

Koľko kilogramov máte v pláne zhodiť?

S touto diétou je len na vás, koľko kíl zhodíte. Ja by som sa rada vrátila na svoju minuloročnú váhu. Keď to bude zase desať kíl, budem spokojná. Keď to bude viac alebo menej, tiež nevadí. Nezrútim sa z kila alebo dvoch navyše. Chcem sa cítiť v pohode a byť sama so sebou spokojná. To je to, o čo mi ide.

S čím ste zo začiatku KetoMix diéty bojovali? 

Vlastne s ničím. Denne jete päť jedál a k tomu pol kila zeleniny a orechy. Takže hlad nemá šancu. Pri jedlách máte vždy na výber podľa vlastnej chuti alebo času. Mne vyhovujú polievky a kokteily, ktoré sú hotové za pár minút. Takže ich so sebou beriem, keď natáčam alebo moderujem. Je to super jedlo na cesty. Bezchybné sú tiež tyčinky. Keď mám čas, tak si pripravujem omeletu. Palacinky alebo puding sladím čakankovým sirupom. Milujem KetoMix chlieb a žemličky.

 

mahulenaTakže to nie je o tom, najesť sa z toho, čo vám chutí? 

Neviem, ako to majú ostatní. Ja som typická ryba a milujem jedlo aj pitie. Som pôžitkár. Ale pri KetoMixe sa mi nestalo, že by mi niečo nechutilo. Jedlá sa dajú rôzne vylepšovať. Do polievok pridávam zeleninu. Do omelety napríklad kyslú kapustu. Z proteínov a orechov sa dajú piecť ozajstné sušienky. Na facebookovej skupine KetoMixu nájdete desiatky receptov. Napríklad aj proteínovú knedľu. A čo ma osobne dostalo, sú nízkosacharidové čokolády, ktoré KetoMix ponúkajú. Niekedy mám pocit, že vlastne žiadnu diétu nedržím.

Prečo vám táto diéta vyhovuje? 

Baví ma, keď je vidieť rýchlo výsledok. Čo pri KetoMix diéte naozaj je. Jedlá sa pripravujú tiež bleskovo. Nemusím počítať kalórie ani sa hýbať, keď nemám chuť. Som skoro závislá na kokteile s jahodovou príchuťou. Ten so sebou beriem všade. A navyše vás KetoMix naučí premýšľať o tom, čo jete. Zrazu vidíte, v čom všetkom je cukor. Zistíte, že aj jedlá, ktoré sa navonok tvária ako zdravé, sú plné umelých sacharidov. A teraz, keď KetoMix na trh uviedol aj vlastné nízkosacharidové víno, už mi nechýba vôbec nič. Neverili by ste, ako deci vína denne dokáže diétu spríjemniť. Tu prikladám odkazy na balíčky, vďaka ktorým som schudla: 

ŠTARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝŽDNE >>>
(kliknite TU pre zľavu 500 Kč)

 

 

93 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 198 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

ZAREGISTROVAŤ SA

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 700 členov

Prečítajte si príbehy našich zákazníčok. Inšpirujte sa.

Naozaj to funguje? Desaťtisíc našich spokojných zákazníkov hovorí áno!

Vysnívaná váha
za mesiac

"Chudnutie s KetoMixom bolo rýchle a pohodlné. Už za mesiac som sa dostala na svoju vysnívanú váhu."

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka

Prečítať celý príbeh

Možnosti dopravy

Geis
3 €
Zásielkovňa
2 €