Späť k športu a zdravému sebavedomiu

Skúsenosti druhých môžu veľakrát inšpirovať. Viete tak, že v tom nie ste sami a že je to možné zvládnuť. Začať žiť nový život. Ako sa to podarilo jednému z našich zákazníkov si môžete prečítať tu.

Bez názvu 5

Vďaka nadmernému pracovnému zaťaženiu, nevhodnej strave a nedostatku pohybu som výrazne pribral. Stačilo pár mesiacov tejto zlej životosprávy a prebytočné kilá ma limitovali pri mojom obľúbenom športe – futbale. Pri hre som bol spomalený, neohrabaný a každá väčšia záťaž sa odrazila na mojom zdravotnom stave – boleli ma kĺby a väzy. V mojich 28 rokoch a pri nadváhe som rýchlo stratil sebavedomie pri športe, ale aj v mojom osobnom živote.

Rozhodol som sa s tým niečo urobiť. Surfoval som po internete a porovnával dostupné možnosti. KetoMix z mojej analýzy vyšiel najlepšie. Kúpil som si teda ketónovú diétu na 4 týždne. Najviac mi chutila zeleninová polievka. Priebeh diéty bol bez problémov, až na občasnú malátnosť či slabosť. Káva alebo energetický nápoj bez cukru mi však pomáhali. Prvú fázu diéty som držal mesiac a ručička na váhe ukazovala o niekoľko kíl menej.

ˇVďaka KetoMixu sa cítim ako poliaty živou vodou!”

Naučil som sa správne stravovať a počúvať svoje telo. Všetko sa obracia k lepšiemu a ja som rozhodnutý v tejto ceste vytrvať! Počas druhej fázy som vďaka športu viditeľne nabral svalstvo na úkor tuku, ale váha sa zatiaľ nemení. Verím, že si svoju novú váhu udržím.


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 700 členov

Možnosti dopravy

Geis
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €