Prečo je detox pri diéte dôležitý?

Detox balíček 3Organizmus počas chudnutia odbúrava nielen tuky, ale aj toxíny, ktoré sa dlhodobo ukladali do tukového tkaniva. Telo tak behom chudnúce kúry zhadzuje nahromadený tuk a zároveň vyplavuje aj nežiaduce škodliviny.

Pitný režim umožňuje obličkám zbavovať sa škodlivých látok a dostatočný prísun vlákniny zo zeleniny a KetoMix jedál napomáha prečisťovať črevá a podporovať tak rast prospešných črevných baktérií. Tieto sa opäť postarajú o vylučovanie škodlivých látok.

Pečeň je veľmi často prezývaná ako „čistička“ alebo „elektráreň organizmu“. Práve pečeň je tým orgánom, ktorý sa stará o správny chod metabolizmu, prečisťuje organizmus od toxínov, kontroluje strávenú potravu, premieňa živiny na energiu a počas ketózy premieňa tuky na ketolátky.

 

Produkt

Prečo nepomôcť telu, keď je to tak jednoduché

Pri chudnutí robí vaše telo obrovský kus práce. Bez prestania, vo dne v noci. Preto na neho buďte dobrí a trošku mu pomôžte.

V KetoMix detoxikačným balíčku nájdete 40 porcií bezlaktózového čokoládového kokteilu, konjakové špagety, tagliatelle a konjakovú ryžu. Chýbať samozrejme nemôžu ani multivitamíny a tablety KetoMix Detox. Tablety KetoMix Detox vďaka obsahu silymarínu a cholínu, pomáhajú orgánom k ich správnemu fungovaniu a telo upokojujú a prečisťujú.

Bezlaktózový koktail zasa dodá vášmu telu kvalitné bielkoviny, vlákninu, minerálne látky a vitamíny. Nechá vaše telo a črevá odpočinúť si od živočíšnych produktov a rovnako ako konjacové cestoviny vám zlepší trávenie. A okrem toho sa vám po detoxikačnej kúre zlepší pleť, nechty a vlasy. A to nie je na zahodenie.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 700 členov

Možnosti dopravy

Geis
3 €
Zásielkovňa
2 €