,,Opäť som zdravá,“ hovorí Miška.

Ahoj volám sa Miška a mám 33 rokov.

Môj boj s váhou sa začal už pred rokmi, keď sme sa pokúšali o bábätko. Bohužiaľ sa nám to nedarilo, a tak som musela začať brať hormóny. Lenže som taktiež začala raketovým tempom priberať. Po piatich rokoch snaženia sa o dieťa sa nám to konečne podarilo a narodila sa nám dcérka. Všetci sme boli nesmierne šťastní, ale moje telo mi bolo cudzie

Po roku po pôrode som menila svoju obvodnú lekárku. Pri vstupnej prehliadke bola veľmi dôkladná a prišla mi na vyšší cholesterol a nábeh na štítnu žľazu. V ten moment som si povedala a dosť! Ide o moje zdravie, musím so sebou niečo začať robiť. 

KetoMixe som už vedela nejaký čas predtým. Začala som ho sledovať aj na Facebooku, kde som si čítala príbehy a diskusie ostatných. Vďaka tomu, že som skupinu pravidelne sledovala, dozvedela som sa aj o zľavách na KetoMix balíčky. Neváhala som preto a objednala som si diétnu kúru na 4 týždne. Veľmi som sa na balíček tešila, symbolizoval pre mňa nový začiatokďalšiu životnú etapu

Všetky jedlá mi veľmi chutili a už po týždni ma na váhe čakalo milé prekvapenie. Vážne som schudla. Manžel ma nesmierne podporoval a každý týždeň so mnou netrpezlivo čakal na výsledky váženia a merania. 

Michaela_promena

Počas prvej fázy som bola osem týždňov a doslova som si užívala všetko, čo mi KetoMix ponúkal. Okolie si dokonca začalo všímať moje zmeny. To ma motivovalo v ceste pokračovať ďalej. Môj kamarát dokonca vyhlásil, že za chvíľu budem neviditeľná. To bolo milé. 

Po desiatich týždňoch som išla znova na prehliadku ku svojej lekárke a na krvné odbery. Lekárka bola milo prekvapená, pretože všetky hodnoty som mala úplne v poriadkuZase som bola zdravá. V diéte som naďalej pokračovala a druhú fázu som držala šesť týždňov. Za začiatku som sa bála, že budem chudnúť pomaly alebo vôbec. Ale zbytočne. Stále som pekne chudla. Naučila som sa pravidelne a zdravo jesť, dodržiavať pitný režim, a hlavne nemať už žiadne výhovorky!

KetoMixu chcem poďakovať! A vám, ktorí stále váhate odkazujem, že nemáte prečo váhať! Poďte na to a objednajte si vlastný balíček. Maximálne vás to len milo prekvapí. 

Zdravím a prajem veľa úspechov ☺.

Miška


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popíšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €