Konečne mám svoju vysnívanú postavu a cítim sa skvelo

Osobné skúsenosti a príbehy si mnohokrát na nezaplatenie a dokážu telo perfektne motivovať. Predovšetkým pri chudnutí. Ako sa s nadváhou popasovala jedna z našich zákazníčok si môžete prečítať práve tu.

shutterstock_135989177

Milí čitatelia. Rada by som sa s vami podelila o moje skúsenosti s ketónovou diétou a popísala vám svoj malý chudnúci príbeh.

Mám 54 rokov a trpela som nadváhou. Musím ešte podotknúť, že som vychovala 6 svojich detí a dnes som už niekoľko-násobná babička. Začalo to asi pred 2,5 mesiacmi, kedy som sa pozrela do zrkadla a sama sebe som sa vôbec nepáčila. Ako by som sa mohla teda páčiť svojmu mladšiemu partnerovi? – hovorila som si. Tak som sa rozhodla schudnúť a dostať sa opäť do formy.

Zo začiatku som preto začala chodiť cvičiť a do solária. Chudnutie sa trošku naštartovalo, ale stále to nebolo ono a času tiež nie je toľko, čo by bolo treba. Raz som si na Facebooku prečítala informácie o ketónovej diéte a povedala som si, že sa na to vrhnem. Prečítala som si na internete množstvo informácií a bola som veľmi prekvapená, keď som zistila, koľko celebrít vďaka tejto diéte schudlo! Tiež som sa popýtala v mojom okolí tých, čo to vyskúšali. Skúsenosti boli až neuveriteľné skvelé.

A tak bolo rozhodnuté. Nakúpila som si všetko, čo bolo treba a nechala si poradiť, aký diétny program si vybrať. V priebehu prvých dní, keď som si s niečím nebola istá, tak mi v poradni ochotne pomohli. S ponúkaným jedlom som nemala problémy, príchute skvelé, aj polievky – jednoducho sa nedalo týmto výrobkom nič vytknúť. Všetko chutné, a hlavne zdravé. Aj po ukončení diéty nejaké to jedlo na spestrenie rada zahrniem do svojho bežného stravovania.

Dnes som po 3 nedeliach chudnúceho programu a cítim sa o 10 rokov mladšia! Aj okolie mi hovorí, že mi to teraz pristane. Hlavné však je, že je so mnou spokojný môj priateľ, kvôli ktorému som sa do toho všetkého pustila – a to je pre mňa najdôležitejšie.

Tak milé dámy a páni, s chuťou do chudnutia. Uvidíte, ako vás to zmení – nielen na povrchu, ale aj vo vnútri.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €