L-Carnitine - spalovač tukov

CARN
Neohodnotené

Podporte ketónovú diétu s karnitínom! Karnitín zohráva dôležitú úlohu v metabolizme tukov. Zaisťuje ich transport v rámci bunky a vďaka tomu môžu byť tuky využité ako zdroj energie. Dóza obsahuje 60 kapslí.


  • (299913 ks) Máme na sklade!
€9
Kategória: Ostatné
 

Počas ketogénnej diéty môže byť chudnutie sprevádzané znížením karnitínu v organizme. Deficit karnitínu môže byť sprevádzaný celkovou slabosťou, znížením svalovej sily a únavou. Bolo tiež zistené, že zníženie hladiny karnitínu vedie ku zníženej účinnosti ketogénnej diéty. Preto je vhodné karnitín počas tejto diéty doplňovať. [zdroj: neurol. praxi 2015; 16(3): 152–154]

 

  • Pomocou takzvaného karnitínového cyklu sú mastné kyseliny (tuky) prenášané do miest, kde môžu byť premenené na energiu, čo ovplyvňuje aj rýchlosť chudnutia.

 

  • Karnitín znižuje tvorbu laktátu počas fyzického výkonu, ktorý nepriaznivo pôsobí pri regenerácii organizmu.

 

Dávkovanie: 2x denne 1-2 kapsle

Doporučené dávkovanie je ráno s raňajkami a po druhé počas dňa pred akoukoľvek aktivitou. Môže to byť nielen pred cvičením, ale napríklad aj pred nakupovaním, veľkým upratovaním.

 

Zloženie: L-karnitín, želatínová kapsľa

 

Obsah účinnej látky: 500 mg L-karnitínu v 1 kapsli.

 

Maximálna doporučená denná dávka: 2x denne 1-2 kapsle. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Uschovajte mimo dosahu detí, nevhodné pre tehotné ženy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: